۹ گام اساسی برای جلب توجه مخاطب به وب سایت

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 رتبه 0.00 (0 رای)

یک وبلاگ به شما این امکان را می دهد که نظرات و ایده های خود را با میلیون ها خواننده به اشتراک بگذارید. با توجه به آمارهای بدست آمده در سال های متوالی ، وبلاگ نویسی روند رو به بالایی دارد و به نظر می رسد سرعت پیشرفت آن همچنان افزایش یابد و کاهشی نداشته باشد. فقط وبلاگ نویسی نیست که می تواند نظرات را به اشتراک گذارد. بلکه اخبار و اتفاقات مختلف در انجمن ها که ابزاری قدرتمند برای کشاندن ترافیک به سمت وبلاگتان می باشند نیز روش موثری هستند که می توانید از آنها برای درآمدی عالی با قرار دادن تبلیغات در وبلاگ ، استفاده کنید. اما قبل از هرچیزی ، شما باید ابتدا مخاطبان زیادی را از طریق طرح ریزی ، محتوای خوب ، بازاریابی و اندازه گیری غنای وبلاگ ، جذب کنید.

seo-blogs

۹ دستورالعمل زیر را برای شما آماده کرده ایم تا بدون هیچ تردید وارد میدان شده و برای این هدف بزرگ تلاش کنید.

دستور العمل شاخص های رشد

۱ . اسکریپت های مناسبی انتخاب کنید. اسکریپت هایی مانند سیستم های خود وبلاگ در ادغام با رسانه های اجتماعی در وبلاگتان. اینکار باعث می شود بتوانید وسعت مخاطبان خود را افزایش دهید. از سیستم هایی مانند سیستم درج ویدئو در میهن بلاگ نیز می توانید استفاده کنید تا در اثر درج رسانه در وبلاگتان ، شانس نمایش در نتایج موتورهای جستجو نیز افزایش یابد.

۲ . پلاگین های مناسبی انتخاب کنید. پلاگین های  InboundWriter  و  Seoppressor به شما پیشنهادات مناسب با سئو ارائه می دهند. همچنین از دکمه های انتشار مطلب در رسانه های اجتماعی مانند Tweeter ،  Facebook ، کلوب.کام ، فیس نما و غیره استفاده کنید تا مخاطبان آنها را نیز جذب کنید. این رسانه ها یکی از منابع ارزشمند جذب مخاطب می باشند.

۳ . یک فید RSS با دامنه وسیع انتخاب کنید. خیلی از خوانندگان وبلاگ ها را از طریق فید مشاهده می کنند. اکثر سرویس های ارائه دهنده وبلاگ ایرانی مانند میهن بلاگ ، بلاگفا و رز بلاگ ، در سیستم خود دارای فید نیز می باشند. اما برخی این ویژگی را ندارند و باید از سایر سرویس های فید استفاده کنید.
فراموش نکنید که در وبلاگ خود حتما فید داشته باشید.podcaster_۱col

آماده سازی محتوا

۴ . موضوعی پر جمعیت بردارید و یا هدفی که نوعی از خوانندگان به دنبال آن هستند. با توجه به پایگاه خبری CBS ، یک وبلاگ موفق وبلاگی است که خلائی میان چندین میلیون وبلاگ دیگر پیدا کرده و در مورد موضوعی می نویسد که زیاد در مورد آن مطلب منتشر نشده است.

۵ . از ابزار های سئو و موتور های جستجو استفاده کنید تا بفهمید مردم به دنبال چه چیزهایی هستند و کلمات کلیدی که استفاده می کنند چیست. اگر از پلاگین های سئو استفاده می کنید ، از آنها برای مشخص کردن کلمات لازم به نوشتن در مطالبتان استفاده کنید. اینکار را تا جایی ادامه دهید که مطمئن شوید در مسیر صحیح قرار گرفتن در نتایج جستجوی محبوب هستید.

۶ . مطالبی پست کنید که هم قابل قبول و هم بحث برانگیز باشد. آمار نیز نشان داده است که موفق ترین وبلاگ ها کمی خود رای نیز هستند. نظرات های و بحث های محبوب ، پیشتیبان هایی را به وبلاگتان خواهند آورد ، اما بحث های غیرمحبوب به قدری مفید خواهدن بود که مخالفان را به سمت وبلاگتان سرازیر خواهند کرد و قدرت دیده شدن وبلاگ را افزایش خواهند داد.

بازاریابی social-media-icons-۳00x۲0۳۱

۷ . برای وبلاگ خود در رسانه های اجتماعی مانند Google+  ،  Facebook ،  Twitter ،  فیس نما ، کلوب.کام و … حساب کاربری ایجاد کنید و به اشتراک مطالبتان در این رسانه ها بپردازید. اینکار می تواند مخاطبان مختلف و افراد متنوعی را به وبلاگتان هدایت کند. اینکار به نوبه خود ترافیکتان را افزایش خواهد داد. همچنین با این افراد ارتباط برقرار کنید و سعی کنید با پاسخ دادن به نظراتشان ، آنها را فعال نگه دارید. هرچقدر بیشتر مطالبان باب میل این افراد باشد ، امکان اشتراک مطالبتان توسط آنها نیز افزایش خواهد یافت.

۸ . با سایر وبلاگ نویس ها ارتباط برقرار کنید. ممکن است آنها مطالبی شبیه یا مرتبط با مطالب شما را پست کنند و افرادی را که هدف شما هستند جذب کنند. اشتراک گذاری مطالب آنها توسط شما باعث می شود آنها نیز اینکار را با مطالب شما بکنند.

۹ . در وبلاگ های دیگر پست مطلب میهمان قرار دهید. اینکار استایل نوشتاری شما را در معرض عموم قرار می دهد و انتخاب عناوین را برای خوانندگان آن وبلاگ افزایش می دهد. به دنبال این کار می توانید این خوانندگان را به سمت وبلاگ خود هدایت کنید. همچنین این روش باعث افزایش ترافیک آن وبلاگ می شود و شما خودتان نیز می توانید برای وبلاگ خود یک نویسنده خارجی قرار داده و نتیجه مشابهی بگیرید.

نکات و اخطارها

نکته : در دسترس بودن و آمار وبلاگ خود را توسط Google Analystic ، Open Web Analystic یا Clicky  بدست آورید. این ابزار ها می توانند به شما نوع و مقدار ترافیک وبلاگتان را نشان دهند و شما با داشتن این آمار می توانید بازاریابی وبلاگتان را تنظیم کرده و برای محتوای خود استراتژی بهتری آماده و اجرا کنید تا مخاطبان بهتر و بیشتری جذب کنید.

هشدار: موتور های جستجو همیشه الگوریتم های خود را بطور متناوبی تغییر می دهند تا  دیدگاه ها ، جستجوها و داده های بیشتری را بازخورد دهند. پس ممکن است متد های سئو ، پلاگین ها و اسکریپت ها ، تاثیرشان را از دست دهند. همیشه در مورد آخرین تغییرات الگوریتم ها تحقیق کنید تا متد ها ، پلاگین ها و اسکریپت های موثر بر وبلاگتان را همیشه در دست داشته باشید.

ارسال نظر


کرک شبکه خصوصی Download Crack TeamViewer 9.28223 پرداخت آنلاین پلانتی Ajax پنالتی گوگل بیلبورد در همدان VIBER نرم افزار ارسال انبوه تلگرام اول شرکت طراحی یزد وایبر پاناروما جستجوگر شرکت طراحی وب سایت در یزد بهترین روش تبیلغات سئوی سایت آنی اد W3C Validator روش تبلیغات سیستم مدیریت اعلام نمرات مدارس php قیمت google bomb کلینیک ها بیمارستان ها عکاسی گوگل اپلیکیشن رسمی عکاسی گوگل بیلبورد در تهران رایگان Firebug سیستم مدیریت ایمیل ملی Fetch as Googlebot نقشه سایت Server Enterprise تصاویری ۳۶۰ درجه ای وب مدیران وب سایت سیستم نوبت دهی پزشکان پزشک بیلبورد در مشهد سیستم مدیریت محتوا بیتا نمونه کارها cms برنامه نویسی PHP الگوریتم های پاندا و پنگوئن پیشرو پرداز یزد تصاویر بندانگشتی بیلبورد در شیراز حذف پسورد ویندوز وب مستر پیشرو پرداز گوگل وب مستر نمایش تصاویر تعرفه HTML وب سایت robots دوربین مداربسته در یزد بیلبورد در سمنان طراحی وب یزد سیستم مدیریت سامانه پیامک بهترین شرکت طراحی وب سایت نسخه کرک شده شرکت طراحی و ب سایت در یزد شورای انفورماتیک کشور آتلیه گوگل پنگوئن اخبار یزد بهینه سازی موتور جستجو ابر قدرت برنامه نویسی موبایل در یزد سئو TeamViewer بیلبورد در کرج XML بیلبورد در مازندران طراحی وب فیلتر شکن 2015 Firefox ESET Remote Administrator Server تکنولوژی وب نامحدود سه بعدی web سئو و بهینه سازی سیستم مدیریت کارت شارژ تعرفه پانوراما تور مجازی 360 درجه فروش لایسنس گوگل پلی جستجو تصاویر در گوگل درمانگاه ها TeamViewer Enterprise HTML5 boilerplate خبر یزد آنتی ویروس 2014 بمب گوگل ، سایت Dreamweaver شرکت طراحی وب یزد معرفی سایت تفاوت نسخه رایگان و نسخه اصلی کاتالوگ آنلاین تصاویر 360 درجه پارانوما رتبه اول ،فیلم برداری صنعتی تبلیغات محیطی در یزد jQuery UI حرفه ای نمونه کار طراحی وب سایت photo spheres شاه کلید وب Google Robot هنری vpn اسکریپت گالری تصاویر وب سایت در یزد طراحی وب سایت Crack TeamViewer Enterprise 9.28 Hotspot Shield Elite الکسا خرید بلیط اینترنتی گوگل-goolge-طراحان سایت ربات گوگل پورتال کارت تخفیف صفحات وب مادام العمر نرم افزار حذف پسورد سیستم فروشگاه ساز وبمستر TeamViewer 10 صفحه اول گوگل بیلبورد در یزد فیلتر شکن داینامک برنامه نویسی تحت وب طراحی سه بعدی نوبت دهی TeamViewer Enterprise 9.0.27614 بسته شرکت وب سایت یزد You probably tried to upload too large file کاتالوگ پیج رنک seo بی نهایت یزد اسکریپت نوبت دهی پزشکان Google Drawing وب سایت ها الگوریتم بهترین روش برتر Rank اندروید بیلبورد وبسایت ITVAN پیامک رایگان یاهو طراحی ساده ویندوز: XP-7-8 طراحی اولین شرکت طراحی وب سایت در یزد چک کردن مصطفی رضایی آموزش تصویری ESET Remote Administrator Console Code Anywhere ESET NOD32 Antivirus 7