شرکت طراحی وب سایت در یزد

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 رتبه 4.25 (6 رای)
شرکت طراحی وب سایت در یزد - 4.2 out of 5 based on 6 votes

معرفی :

گروه فناوری اطلاعات پیشرو پرداز(ITVAN) از سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را با طراحی وب سایت ، برنامه نویسی،طراحی سه بعدی ،فیلم برداری صنعتی وانیمشین سازی آغاز نمود. و در سال ۱۳۹۲ شروع به فعالیتهای گسترده در استان یزد نمود و همگام با فراگیر شدن اینترنت در سطح کشور فعالیت خود را در زمینه مشاوره، تولید ، پشتیبانی پروژه های تحت وب، بیلبورد، سامانه پیامک، و انواع تبلیغات ادامه داد. این مجموعه در سال ۱۳۹۰ با عضویت در صنف رایانه و همچنین گواهی تائید فنی نرم افزار کسب مجوز شورای انفورماتیک کشور را دریافت نمود مهم در جهت نیل به هدف ارائه خدمات بروز و مطلوب در حوزه نرم افزار و فن آوری اطلاعات برداشته و همواره جهت تسهیل و تسریع فعالیتهای سازمانی و سیستمی با مد نظر قرار دادن ارزشها و باورهای حرفه ای، در توسعه کاربرد فن آوری اطلاعات تلاش می نماید.

 

فناوری اطلاعات پیشرو پرداز سکان دار پروژه های متفاوتی در زمینه فن آوری اطلاعات برای راهیابی سازمانها و موسسات مختلف به بهترین سطح مدیریتی کاربردی بوده است. این مجموعه افتخار همکاری با سازمانها، ،دانشگاه،مدارس و بسیاری از شرکتهای خصوصی خواهان تکنولوژی برتر و استفاده از متد روز مدیریت و فروش در دنیا را دارد.

 

چرا طراحی سایت پیشرو پرداز

ما کلیه امور مربوط به راه اندازی یک وب سایت از برگزاری جلسات اولیه تا طراحی، نصب و پشتیبانی را توسط نیروهایی متخصص انجام داده و در نهایت ایده های ذهنی شما را روی اینترنت پیاده سازی می کنیم. حفاظت از اطلاعات شما و امنیت وب سایت و داده های شما از وظایف اصلی و انکار ناپذیر ماست و لذا ما همواره پشتیبان شما خواهیم بود. توجه داشته باشید که یک وب سایت ضعیف و غیر حرفه ای می تواند خسارات زیادی را به شما وارد نماید. یک وب سایت غیر حرفه ای مانند یک جنس تقلبی و بی کیفیت در فروشگاه شما است لذا توجه داشته باشید که وب سایت بخشی از اعتبار شما در فضای مجازی بوده و کیفیت و کارایی آن سهم بخصوصی در جذب و رضایت مشتریان شما دارد.و ارائه بهترین چهره از فعالیت شما، نقطه اعتماد مشتری به شما خواهد بود.

 

وضوع فعالیت شرکت:

مشاوره، نظارت، طراحی و اجرای طرحهای جامع اطلاع رسانی ، فناوری اطلاعات ، تجارت الکترونیک،برنامه نویسی،طراحی سه بعدی ،فیلم برداری صنعتی ،انمیشن سازی و انواع تبلیغات

 

محصولات و پروژه های شرکت:

       سیستم مدیریت محتوا بیتا

       سیستم مدیریت ایمیل ملی

       سیستم مدیریت سامانه پیامک

       سیستم مدیریت اعلام نمرات مدارس

       سیستم مدیریت کارت شارژ

       سیستم نوبت دهی پزشکان (معمولی ،حرفه ای)

       سیستم فروشگاه ساز

       سیستم پرداخت آنلاین

       سیستم پورتال کارت تخفیف

       سیستم خرید بلیط اینترنتی

       و..