طراحی وب سایت

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 رتبه 4.94 (9 رای)
طراحی وب سایت - 4.9 out of 5 based on 9 votes
نفوذ تصاعدی اینترنت در دنیا و بخصوص در ایران که در حال حاضر حدود ۴۰% برآورد گردیده باعث شده تا همگان به فکر داشتن وب سایت در این دنیای مجازی باشند. چه بسا بسیاری از مشاغل فقط به صورت اینترنتی ارائه می گردد و بسیاری دیگر از دنیای مجازی به دنیای واقعی کشیده می شود. مثلا دفاتر کاریابی اینترنتی بسیار پر رونق تر از دفاتر کاریابی حضوری هستند. چرا که در دنیای مجازی ایران حدود ۳۵ میلیون نفر کاربر اینترنتی وجود دارد اما در محدوده یک دفتر کار فیزیک حتی در بزرگترین شهر ایران به عنوان مثال تهران فقط ۱۰ میلیون نفر هستند که از این تعداد، افراد بسیار کمتری در محدوده یک دفتر کاریابی وجود دارند.
بازار دنیای مجازی علاوه بر جمعیت زیاد مزایای دیگری نیز دارد. در دنیای مجازی هزینه رفت و آمد، ترافیک، آلودگی هوا، اتلاف وقت، مصرف انرژی فسیلی جایگاهی ندارد. بازار مجازی هرگز تعطیل نیست و درهمه ایام و ساعات باز است. در بازار مجازی مرز جغرافیایی وجود ندارد و کاربران کشورهای دیگر نیز حضور دارند. اجاره مغازه، امکانات فیزیکی مانند میز و صندلی و ... نیاز نیست و همه اینها تنها بخشی از مزایای بازار مجازی است. پس وقتی گفته می شود اهمیت وجود آدرس سایت در کارت ویزیت از اهمیت وجود شماره تلفن کمتر نیست، تعجب نکنید. امروزه در بسیاری از کشورها وقتی کارت ویزیت به کسی می دهید اول از همه آدرس سایت شما را چک میکنند. واگر نداشته باشید ...

اما نکته قابل توجه اینجاست که فقط داشتن یک وب سایت کافی نیست. همانطور که وقتی مثلا قصد خرید خودرو میگیرید به عواملی همچون راحتی، ایمنی، اعتبار شرکت سازنده، سرعت، کاربری و غیره توجه می کنید، هنگامی که تصمیم به تهیه یک وب سایت میگیرید نیز پارامترهای مختلفی را برای انتخاب یک شرکت طراح سایت باید مد نظر قرار دهید که مهمترین آنها عبارتند از:

اعتبار ، توانایی و تخصص شرکت طراح (با مشاهده نمونه کارها و مشتریان متوجه میشوید)

   امنیت سایت های طراحی شده

   ارائه قرارداد با مهر و امضای شرکت

   ارائه آموزشهای لازم پس از طراحی سایت
   توانایی شرکت در بهینه سازی سایت شما برای گوگل و سایر موتورهای جستجو
   داشتن سرور قدرتمند جهت میزبانی وب
   ارائه گارانتی و پشتیانی مناسب پس از طراحی سایت(مثلا اگر سایت هک شود یا با مشکل فنی مواجه شود در صورتی که پشتیبانی ارائه نشود کل هزینه ای که کرده اید بر باد میرود)